Hakkımda

Kelebek olduktan sonra zarafetle süzülen o canlının; bir kanat çırpması bir rüzgar, doğru yerdeyse belki de bir fırtına… Duymak istersen o kanatların sesi, yepyeni bir hareketin habercisi veya
dünyada bir yankı olabiliyor. İşte ben o yankıyı duyuyorum, burada da duyurmanın peşindeyim.
Bu kez o kanat sesinin peşinde yolum Antakya’ya düştü.

p1230256Antakya’nın kelebeklerinin sesi olmak için yazıyorum. Onlar burada kanat çırptıkça kocaman dünyada yeni, umut dolu rüzgarlar esebilsin diye yazıyorum. Milyar yıllık tarihin içinde, kısacık ömürlerimizde ne kadar çok kelebek görürsek o kadar şanslıyız, o kadar renkliyiz, o kadar nefes alıyoruz.  

Size kelebeklerin kanatlarının sesinden hikayeler topluyorum.

 

Hikayem
Gönüllülük çalışmalarım üniversite yıllarında TOG ile başladı ve ardından LÖSEV, Bir Dilek Tut, TOÇEV, LEO, Kızılay, Koruncuk gibi sivil toplum kuruluşları ve yardım dernekleriyle çalıştım.  Şu anda aktif olarak LÖSEV gönüllüsü, Koruncuk Meleği, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği üyesiyim. Çok hevesliyim değer katmaya, ışık olmaya, umut olmaya.

Üniversite yıllarında başlayan iş hayatımda iletişim çerçevesinin içine kurumsal iletişim, iç iletişim, marka iletişimi, medya ilişkileri, basın yayın, dergi editörlüğü, reklamcılık, sosyal medya yönetimi ve tabiki en sevdiğim işi, sosyal sorumluluğu yerleştirdim.

İşim iletişim odağım insan!

Yaşarken özen gösterdiğim, üzerine titrediğim yegane şey: “İnsan biriktirmek” Nefes aldığım her yeni gün yeni bir insan biriktirmeye gayret ediyor, insanları yaradandan ötürü sevmeye başlıyorum.  Ne kadar insan biriktirmişim bakıyorum, an itibariyle zengin olduğumu görüyorum ve  daha da zengin olmayı planlıyorum.

Kariyerim  GSK’da Kurumsal İletişim Kıdemli Yöneticisi olarak devam ediyor. GSK PULSE global sosyal sorumluluk projesi kapsamında da Eylül’den beri  gönüllü olarak Antakya’dayım. Kar amacı gütmeyen, uluslararası bir insani yardım derneği olan Save the Children için iletişim uzmanlığım kapsamında çalışıyorum.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ardından Galatasaray Üniversitesi Pazarlama
İletişimi yüksek lisans programını tamamlayarak doktora öncesi döneme girdim ve akademik eğitimime şimdilik ara verdim.

İletişim uzmanlığımı, her gün öğrenmeye devam ederek büyük keyifle yaşlandırıyorum.


Bu blogta yer alan tüm yazılar, görüşler ve aksi belirtilmemişse fotoğraflar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s